11.září 2001 - Globální podvod na Lidstvo

Diskusní prostor od všech a pro všechny.

11.září 2001 - Globální podvod na Lidstvo

Příspěvekod MartinHorus » 07.09.2016, 17:35:49

Sice jsme to na stránkách řešili mnohokrát, ale zde toto podstatné téma chybí.
Od 11.9 2001 když jsem viděl jak se oba mrakodrapy zřítily i s budovou č. 5 jsem byl zcela přesvědčen, že takto vypadá řízená demolice.
Do Pentagonu mělo narazit údajně další z letadel, avšak jaksi nikde neexistuje..díra je naprosto shodná po útoku rakety s plochou dráhou letu.
Let č. 93 havaroval, avšak dle dat a svědků bylo sestřeleno.
Přestože odborníci ze všech možných oborů zcela vyloučili pád mrakodrapů po zásahu letadel, lumpové budou zatloukat dál a dál...
Zde aktuální info " Fyzici zpochybňují vyšetřování pádu dvojčat z 11. září "
https://www.novinky.cz/zahranicni/ameri ... -zari.html
Naposledy upravil MartinHorus dne 13.01.2018, 11:31:58, celkově upraveno 1
" Vědomosti jsou Měnou ve Vesmíru "
MartinHorus

Re: 11.září 2001 - Globální podvod

Příspěvekod Standa » 08.09.2016, 00:30:23

Diskutují někde ti fyzici možnost, že by budovy byly při stavbě ošizené?
Zcela určitě je známo, že protipožární ochrana ve vyšších patrech neodpovídala ani zdaleka projektu (v průběhu stavby byl zakázán původně navržený azbest, za který se nenašla plnohodnotná náhrada).
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 09.09.2016, 17:20:35

Máš příliš bujnou fantasii. Chybějící azbest není příčinou pádu dvojčat, ale vláda USA. Vesměs obě tyto veličiny jsou rakovinotvorné.
Kauza 11.9. 2001 je průhledná.
MartinHorus

Příspěvekod suenee » 10.09.2016, 05:28:25

Dodnes pamatuji moment, kdy jsem zapnul televizi na ČT2 a hned jako první scénu jsem viděl náraz letadla do druhé věže. Ten první moment byl neomylný pocit, že je to nějakej levnej americkej film. Jen mi nesedělo, že to vysílá ČT2. Až pak to začalo dávat souvislosti, že to myslí vážně. A i když to myslí vážně, že jest z mého pohledu cosi zhnilého v dané věci. Nikdy jsem naplno nebral vážně storku, že to nějací arabové svévolně provedli. Vždy mi přišlo, že je v tom svého druhu inside job, že si to američané udělali sami, aby tak mohli vyprovokovat válku na východě.
Dodnes mám někde schovaný dokument, kde hlavní protagonisté válečné kampaně říkají otevřeně, že hledali důvod/důkaz, proč v padnout do Iráku, Afganistánu atd. Tehdy v mediích hodně používaný termín "osa zla" - vymyslel tiskový mluvčí GWB. Sám přiznal, že dostal za úkol spojit "cílové země" do nějakého snadno uchopitelného kontextu. Něco, co by lidé snadno přijali, jako zlo, které je třeba odstranit.
V jiném dokumentu zase přímí svědkové daných dnů vysvětlovali, jak to bylo s důkazy o zbraních hromadného ničení, které měl mít Saddam Hussain. Že vzali na letišti téměř náhodně jednoho araba, který byl domestikovaný v anglii a měl styky v arabských zemých. (snad tam měl bratrance) a mučili ho tak dlouho, až přiznal co bylo třeba. Předalo se to pak vyšším místům jako "zaručené informace". Hodnotilo se to jako skvělá práce britských tajných služeb. Velvislanec příslušné země díky tomu přišel o židli, protože prostestoval, že takovým způsobem přece nemůžou získávat důkazy...

... atd. těch prasáren bylo napácháno hodně. Tohle jsou jen střípky z toho, co se dostalo na povrch. Je kuriozní, že o tom někteří mluvili otevřeně už právě někdy po roce 2006.

Zcela realisticky je to de fakto první a poslední případ za dob letectví, kdy se něco takového zrealizovalo. Amerika má NORAD, který má řešit i takovéto potenciální hrozby. Je absurdní, že selhal. Resp. neselhal, on byl zbaven na dobu kolem 11.9. kompetence konat.

Takže otázka 9/11 není ani tak o tom KDO to provedl (=americké tajné služby), ale spíše PROČ (komu a čemu všemu to posloužilo?)
suenee
Administrátor

Příspěvekod Standa » 10.09.2016, 09:32:11

suenee píše:Zcela realisticky je to de fakto první a poslední případ za dob letectví, kdy se něco takového zrealizovalo.

Co přesně máte na mysli tím "něco takového"?
Standa

Příspěvekod suenee » 10.09.2016, 21:41:57

Není zdokumentávn jediný další případ, kdy by náraz letadla do výškové budovy s ocelovou konstrukcí způsobil její pád následkem hoření nebo už jen samotným nárazem. Budovy se zřítily volným pádem.

Tento dokument je pro mne zajímavý. Mluví tam přímí svědci, fyzicky, inženýři, architekti - včetně architekta budov WTC. Je tam svědek, který se podílel na následných testech palačinkové teorie v laboratořích. Potvrdil, že testy byly negativní. že palačinkový efekt nebyl reálný. Dtto. teorie roztazevní podlah a jejich zhrucení. NIST přesto výstupy zprávy překroutil a v některých případech cíleně nadsadil nebo podsadil testované hodnoty, aby mu to vyšlo, jak chtěli... prostě byl to inside job. Nemusí se to líbit, nemusíte s tím vnitřně souhlasit, ale to je vše co s tím lze dělat.

https://www.youtube.com/watch?v=_k2Avo3ajZc
suenee
Administrátor

Příspěvekod Standa » 11.09.2016, 00:00:54

suenee píše:Není zdokumentávn jediný další případ, kdy by náraz letadla do výškové budovy s ocelovou konstrukcí způsobil její pád následkem hoření nebo už jen samotným nárazem.

A do kterých budov už za těchto okolností letadlo narazilo?
Jedná se mi o to, jestli ta nezdokumentovanost případů není způsobena tím, že obdobný případ ještě nenastal.

suenee píše:Budovy se zřítily volným pádem.

Kdysi jsem si to měřil (rychlost pádu těch budov ve videu dělená teoretickou rychlostí volného pádu) a vyšlo mi zhruba 60-85% rychlosti volného pádu.
Jakou metodou jste rychlost pádu měřil Vy, abyste byl schopen tak přesně určit, že se jednalo o rychlost volného pádu?

suenee píše:... prostě byl to inside job. Nemusí se to líbit, nemusíte s tím vnitřně souhlasit, ale to je vše co s tím lze dělat.

Že to mohla být kakce tajných služeb, o tom nepolemizuji. Jen mne prostě zajímá, proč tak složitá akce, ve které se může spousta věcí nepovést.
A pokud jsem něco nepřehlédl: Kde zkoumali, nakolik kvalitní byly materiály těch budov?
Standa

Příspěvekod suenee » 11.09.2016, 08:53:47

A do kterých budov už za těchto okolností letadlo narazilo?

Podle oficiální verze: narazilo do wtc1 a wtc2

Jedná se mi o to, jestli ta nezdokumentovanost případů není způsobena tím, že obdobný případ ještě nenastal.

Něco takového se nestalo před 9/11 ani po něm. Jak vysvětlují ti vědátoři v dokumentu (a nejen tom linkovaném).

Kdysi jsem si to měřil (rychlost pádu těch budov ve videu dělená teoretickou rychlostí volného pádu) a vyšlo mi zhruba 60-85% rychlosti volného pádu.
Jakou metodou jste rychlost pádu měřil Vy, abyste byl schopen tak přesně určit, že se jednalo o rychlost volného pádu?

Viz. link https://youtu.be/_k2Avo3ajZc?t=22m18s - tento člověk (jméno je někde v titulcích) je (resp. byl pže ho za to vyhodili :( ) . Zpracoval studii na 911 a přednášku. Mj. právě právědli měření podle filmové stopáže na pád WTC1,2,7. Dostali se na čas 6-9 sekund.

Jen mne prostě zajímá, proč tak složitá akce, ve které se může spousta věcí nepovést.

Proč - je zjevné. Podívej se na následky:
= velký kšeft, pojišťovací podvod tisíciletí, machinace s akciemi (ti co vědědli, že se to stane), velký business pokud jde zbrojní průmysl, vedení několika útočných válek na východě, boj proti fiktivnímu nepříteli (teroristům), ovládnutí ropných zdrojů, snaha o destabilizaci evropy (snaha oddálit krach USD), ... atd.
= někteří to přirovnávají k výrobě atomové bomby - pracovalo na tom tisíce lidí. Jen malý okruh lidí věděl o čem to to celé je a přesto se to povedlo. Mám za to, že když víš přesně jak na to, tak samotná realizace nemusela být zase až tak náročná. Jsou přímá svědectví, že budovy byly několikarát před incidentem uzavřeny pod různými záminkami, které zjevně sloužili k tomu, že se do nich instalovaly výbušniny. V jednom případě se prý obou budovách prováděla instalace nových datových kabelů. Dělali to právě s vyloučením veřejnosti. Též proběhlo několik technických cičení též s vlyoučením veřejnosti. Natáhnout kabely a přitom v kabelu byl nejspíše místo drátu termite.
suenee
Administrátor

Příspěvekod MartinHorus » 11.09.2016, 17:37:49

Jelikož máme to neblahé výročí.....
Zkuste se zaměřit na toto video, myslím si že je důležitější než samotný akt.....https://www.youtube.com/watch?v=Rg5NvKpJfKE
Otec národa je zrovna v hodinu útoku ve škole / pěkné alibi /
Povšimněte si jak nereaguje když mu někdo z jeho lidí hlásí " že to začalo " a poté se dá číst z jeho obličeje jak z knihy. Amerika je napadena údajnými teroristy a G.B. neutíká s ochrankou k AirForceOne ani do krytu, nýbrž čte s dětmi z knihy, poté proběhne v téže škole připravená tiskovka o napadení.
Celá tato fraška je jak vystřižená z divadla Járy Cimrmana, včetně kameramana CIA, který účelně zabírá detail presidenta do análů lidské historie.
Dějiny píší vítězové. Den před 11.9. 2001 a den po 11.9. 2001
Nedávno varovala bývalá poradkyně posledních presidentů před Clintonovou....šedivácká linie by měla už skončit
MartinHorus

Příspěvekod Standa » 11.09.2016, 18:18:39

suenee píše:Podle oficiální verze: narazilo do wtc1 a wtc2
Něco takového se nestalo před 9/11 ani po něm. Jak vysvětlují ti vědátoři v dokumentu (a nejen tom linkovaném).

No a?
Všechno je jednou poprvé.

suenee píše:Zpracoval studii na 911 a přednášku. Mj. právě právědli měření podle filmové stopáže na pád WTC1,2,7. Dostali se na čas 6-9 sekund.

V tom případě by ten "odborník" měl asi vysvětlit, kte tam byly schovány ty obří raketové motory, které tlačily stavby k zemi silou srovnatelnou s mnoha raketami Saturn V.
Za 6 sekund by totiž jinak vrchní patro na zem volným pádem nedopadlo, ani kdyby pod ním někdo odčaroval zbytek stavby a celé se to odehrálo ve vakuu. Ani za rovných 9 sekund se to nedá stihnout. A to ani nepočítám špičku televizní věžičky na vršku jedné z budov, která by na zem nemohla volným pádem dopadnout před desátou sekundou (ve vakuu)Takže kdokoliv, kdo naměřil její pád za kratší dobu než 10,4 sekundy, bty měl vysvětlit princip jejího pohonu.

suenee píše:Proč - je zjevné. Podívej se na následky:

Následky teď neřeším. Mne zarazila překomplikovanost té akce.

někteří to přirovnávají k výrobě atomové bomby - pracovalo na tom tisíce lidí. Jen malý okruh lidí věděl o čem to to celé je a přesto se to povedlo.

O výrobě atomové bomby vědělo přibližně 20-30 tisíců lidí ze zhruba 130 tisíců, které na ní pracovaly. Tedy asi pětina.
Znalosti museli ti lidé mít, aby nedělali principiální chyby. Když znalosti neměli, pracovali špatně.
Standa

Další

Zpět na Otevřený Vesmír