Pyramidy v Gíze a jejich matematika

Diskusní prostor od všech a pro všechny.

Re: Pyramidy v Gíze a jejich matematika

Příspěvekod MartinHorus » 21.09.2019, 15:11:12

Pro většinu skeptiků jsou Pyramidy trnem v oku, podívej se kam došel Tvůj kolega...sedm let mu ukazuji nejúžasnější stavbu světa a on píše o kostičkách a pak přispěchá se smirkem...no
" Vědomosti jsou Měnou ve Vesmíru "
MartinHorus

Příspěvekod OKO » 22.09.2019, 09:52:50

MartinHorus píše:Pro většinu skeptiků jsou Pyramidy trnem v oku, podívej se kam došel Tvůj kolega...sedm let mu ukazuji nejúžasnější stavbu světa a on píše o kostičkách a pak přispěchá se smirkem...no

Myslím, že se jedná jen o tvé utkvělé představy, které se nezakládají na skutečnosti.
OKO
OKO

Příspěvekod MartinHorus » 22.09.2019, 11:02:02

čas v této Iluzi ukáže co je a není skutečností
víš ona smirková evokace je hradbou vašich bujných představ, až jednou nahlédnete za stěnu, smirek ve vašich rukou přestane šustit

další aktuální povedený dokument o nejdokonalejší stavbě z kostiček
https://uloz.to/file/LocbvsKbbx3Z/rozlu ... midy-2-mkv
MartinHorus

Příspěvekod OKO » 22.09.2019, 20:28:52

Tys to pořád nepochopil viď? Jde o ověření/zamítnutí hypotézy reálným pokusem.
OKO
OKO

Příspěvekod MartinHorus » 23.09.2019, 16:07:50

Bylo by ti k něčemu, kdybys věděl kým a proč byla Velká Pyramida a také ostatní Pyramidy postaveny ?
MartinHorus

Příspěvekod fero » 26.09.2019, 09:10:48

Martine,

samozrejme, že by to k niečomu bolo. Ak mali pyramídy nejaký účel, tak z toho plynul nejaký úžitok. A úžitok sa vždy hodí nehľadiac na to, či máme na jeho získanie technológie alebo nie. Ak ich nemáme, aspoň budeme vedieť, čo máme hľadať. Môžeš to teda bez obáv napísať.
fero

Příspěvekod MartinHorus » 26.09.2019, 17:53:02

Fero jednou se to lidé jistě dozví, víš, většina z nás má odpověď na tuto otázku v sobě, ač to vypadá složitě, opak je pravdou.
Mě k cíli dovedla urputná snaha, jistě znáš přísloví " když mnohokráte toužíš, Vesmír přání plní " nicméně cílovou rovinku procházím s úsměvem.
Čeká na mne ještě finále z kterého mám obrovský respekt, každopádně příteli, jestli nezklamu tak si jednou popovídáme.

Otázka však byla položena skeptikům, tak k čemu by jim bylo znát povahu Pyramid, když ničemu nevěří.
Není samotný charakter skeptiků děsivější, než účel těchto úžasných staveb.

Fero, obrázek je k motivaci...naši předci drželi slovo, touha byla vírou k poznání Pravdy o nás samých.
Oldo, oko na Pyramidě značí mnohé, nikoliv však Tvůj nick, ale nezpochybnitelnost svobodné vůle.
Stando, smirek opravdu ne, myslím že by tě to dost bolelo.
Nicméně mám Vás všechny rád..jednou si o těch sedmi prodiskutovaných letech popovídáme, ale úplně někde jinde.
❤ ❤ ❤ ❤
Přílohy
Jacopo+da+Pontormo,+Supper+in+Emmaus,+oil+on+canvas,+1525,+Galleria+dell'Academia,+Florence,+Italy.jpg
MartinHorus

Příspěvekod OKO » 26.09.2019, 20:32:59

MartinHorus píše:Oldo, oko na Pyramidě značí mnohé, nikoliv však Tvůj nick, ale nezpochybnitelnost svobodné vůle.

Těší mě, že jsi se nakonec přidal na mou stranu barikády a už také říkáš, co si myslím i já, že svobodná vůle existuje :-)
Bez ní by mi bytí nedávalo smysl...

Skeptické PS: nemusí existovat :-)
OKO
OKO

Příspěvekod fero » 27.09.2019, 10:19:28

Martine,

podľa toho, čo si napísal, by mali byť pyramídy asi psychotronické zbrane. I keď v tomto prípade "zbrane" na šírenie pozitívnej energie. Je pravda, že to vyzerá pekne, a ako zástanca "ži a nechaj žiť" to považujem za maximum vyspelosti. Žiaľ toto by v prírode dlhodobo nefungovalo, keďže život sa živí životom. Život musí zabíjať, aby prežil. Iné by bolo, keby to slúžilo k mentálnemu povzneseniu človeka. Teda k stimulovaniu jeho mozgu pozitívnym myslením s prípadným rastom inteligencie, teda snahou o zmenu usporiadaní v jeho mozgu tak, aby dokázal prijímať aj zložitejšie informácie, ktoré neustále poletujú okolo nás.

Navyše pyramídy sú 3 a sú usporiadané podľa pásu Oriona. Pás Oriona zasa ukazuje na Sírius a teda aj na Sírius B. Už som pochopil, prečo si rozprával o Dogonoch, ktorí o Síriuse B rozprávali, i keď ho nie je možné voľným okom vidieť. Jednoducho im tie informácie niekto dal. Neznamená to však, že ich dostali od mimozemšťanov. Znamená to, že na Zemi bola vyspelá civilizácia už pred tisícmi rokov.

Podobnú úvahu som tu už rozoberal na báze dvoch systémoch riadenia spoločnosti. Horizontálneho v zmysle hinduizmu a vertikálneho v zmysle semitských náboženstiev, pričom horizontálny systém je starší ako vertikálny. To poukazuje na vyspelú rovnostársku spoločnosť, ktorej cieľom je život zachovať, vyhýbať sa zabíjaniu, život si ctiť. Čiže to poukazuje na minimálny strach zo sveta. A to je možné len vďaka rozsiahlym vedomostiam.
fero

Příspěvekod MartinHorus » 27.09.2019, 15:16:02

Oldo ty fakt zlobíš :-) ..moje svobodná vůle existuje, o tom není pochyb...ovšem ta Tvá, je Tvou ❤

Fero, jsi relativně na dobré cestě...nicméně chodí jsem cizí pijavice které vysávají naší debatu a používají informace k vlastnímu obohacení...každopádně nehledej v Pyramidách továrnu hmotných statků, ale spíše účinnou podstatu k uzdravení.
MartinHorus

PředchozíDalší

Zpět na Otevřený Vesmír