Volná energie

Diskusní prostor od všech a pro všechny.

Re: Volná energie

Příspěvekod OKO » 23.04.2020, 08:07:31

Myslel jsem to nějak tak, že za vložení malé energie z vnějšku se nějakým způsobem ztransformuje polovina původní hmoty na antihmotu a ta se pak nechá anihilovat s první polovinou původní hmoty, čímž se uvolní veškerá energie uvězněná v původní hmotě (a tu lze dále přeměnit na nově požadovanou formu).
Klidně navrhněte pro "volnou energii" jinou definici, já na té své nijak netrvám, a to ani na modifikované formě. "Volná energie" je možná něco úplně jiného, než co si pod tím představuji.
OKO
OKO

Příspěvekod Standa » 23.04.2020, 09:50:45

OKO píše:Myslel jsem to nějak tak, že za vložení malé energie z vnějšku se nějakým způsobem ztransformuje polovina původní hmoty na antihmotu a ta se pak nechá anihilovat s první polovinou původní hmoty, čímž se uvolní veškerá energie uvězněná v původní hmotě (a tu lze dále přeměnit na nově požadovanou formu).

Tohle by byl dost nebezpečný způsob. Při anihilaci vzniká tvrdé gama záření, které se dost obtížně stíní. Lékaři hlídají tu trochu záření, kterou vykazuje člověk při vyšetření emisní pozitronovou tomografií - a to v tom člověku anihiluje jen naprosto nepatrné pnožství hmoty s celkovou energií, která by možná byla schopna na okamžik slabonce bliknout ledkou.

OKO píše:Klidně navrhněte pro "volnou energii" jinou definici, já na té své nijak netrvám, a to ani na modifikované formě. "Volná energie" je možná něco úplně jiného, než co si pod tím představuji.

To asi bude na jejích hledačích. Mně prozatím připadá, že jejich představa je bedna s elektrickou zásuvkou. Bedna není s ničím spojena, nic se do ní nedává, nic nevyzařuje, ale zásuvka má tytéž vlastnosti, jako ta, která je připojená na běžnou elektrorozvodnou síť. Ta bedna je navíc zadarmo.
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 25.04.2020, 15:47:30

Pánové proboha nechte už konečně fosilní myšlenky v šuplíku, jsou stejně konzervativní jako nesmysl o fosilnosti z odumřelých rostlin a těl mrtvých zvířat.

Rada Konfederace se vás ptá jakou formu pomoci by jste si představovali konkrétně ve vašem skeptickém případě.
Případný formát ponecháme na vás viz : zákon svobodné vůle.
Docela jsem si na Vás dva zvykl, byla by škoda aby jste se přesunuli jinam.

Pro nevědomé znova...
" Nicméně princip pohonu je ve své podstatě velice jednoduchý, jen se musí umět vnímat co vidět není.
Používají ho naši temňáci již desítky let, mimozemšťané miliony "
Přílohy
93888714_3165018433531230_8251267156465942528_n.png
" Vědomosti jsou Měnou ve Vesmíru "
MartinHorus

Příspěvekod fero » 26.04.2020, 00:34:39

Mne sú mimozemšťania ukradnutí. Okrem toho som ich tu nevidel, tak nemám dôvod veriť v ich tunajšiu prítomnosť. V každom prípade sú na tom rovnako ako ľudia. Sú pod klenbou a len plnia zámer. To nad klenbou nami hýbe a je tomu šumafuk, čo sa tu deje. Nierieši to rovnako ako ja neriešim, čo sa deje s bunkami v mojej ruke, keď ňou cielene pohnem. Jednoducho pôjde tam kam sa rozhodnem a s ňou aj všetko, čo je v nej. Je mi fuk, či tam aj všetko, čo je v nej, skutočne príde alebo cestou umrie. Len viem, že tam príde ruka. A všetko, čo v tej ruke na to miesto dorazí, si musí zvoliť vlastnú cestu alebo sa k niekomu pridať. To je veškerá slobodná vôľa, ktorú má k dispozícii. Všetci len plníme zámer a naša budúcnosť len dobieha minulosť. Preto je vesmír nekonečný.

Čo sa týka toho pohonu, určite existuje aj lepší pohon, len mimozemšťania sú natoľko mentálne zaostalí, že ho ešte nevymysleli. Osobne verím len veciam, ktoré si môžem logicky overiť.
fero

Příspěvekod MartinHorus » 28.04.2020, 11:46:14

Fero, Tvůj vztah a názor k mimozemské otázce či mimozemšťanům obecně je tak ultra-ortodoxně negativní že je až zarážející, nicméně je to Tvá věc.
Zaostalost a negace je zde na této Planetě, jinak by nebyla v karanténě.
Usmíváš se někdy ? :-)
MartinHorus

Příspěvekod fero » 28.04.2020, 15:14:00

Som človek a pozemšťan v jednej osobe tak čo ma má zaujímať?

Keď som sa tu narodil, tak to snáď ma nejaký účel. Preto nevidím dôvod, aby som venoval čas nejakým mimozemšťanom. To je ich život, nie mój. Nič od nich nepotrebujem a tak sa o nich nezaujímam. Žial, reči o nich už na mňa vyskakujú aj z chladničky, tak sa nediv, že mi to lezie hore krkom. Ľudia, aj napriek tomu, že nevedia, čo sa tu dialo v minulosti, nie sú ochotní uveriť tomu, že aj predchodzím civilizáciam sa mohlo podariť dostať sa do vesmíru. Dokonca to ani nemuseli byť ľudia, ale stroje. A tie sa sem časom mohli vrátiť. Ale rovnako existuje aj možnosť, že tu žiadni mimozemšťania nie sú, len rečí o nich je plno. A to bez ohľadu na to, že vesmír je plný života, lebo je závislý od podmienok. Takže v iný život vo vesmíre síce verím a nehodlám mu prikladať väčšiu váhu, dokiaľ človek nezačne vesmír dobývať.

Mimochodom smejem sa rád a často.
fero

Příspěvekod MartinHorus » 29.04.2020, 10:29:48

Fero, nadávat na mimozemšťany a ohánět se pozemskou identitou, je stejně jako kdyby jsi plival při každém pohledu na sebe sama do zrcadla.
Mnohdy si stačí uvědomit jednu úžasnou skutečnost " jsem bytostí žijící ve Vesmíru "
Jsi tedy jen pozemšťan či obyvatelem nekonečného Univerza ?
Jestliže bys uzřel jiný tj. skutečný úhel reality, zřejmě bys vyděl skutečnějšího mimozemšťana než pozemšťana.
........................................
k diskuzy...
Axiom fundovanosti by mohl vycházet fundované reality za předpokladu že je přijat.
video 1....zeptejte se svého srdce, nikoli mysli https://www.military.com/video/aircraft ... 0314511001
video 2....poslechněte si rozrušeného mladíka, v tomto případě vůbec není nutné umět anglicky
https://www.youtube.com/watch?v=Fy25Jq4eJHI
MartinHorus

Příspěvekod fero » 29.04.2020, 14:56:06

Martine, nepotrebujem žiť iný život, ani nepotrebujem vidieť iné planéty. Zem je dostatočne veľká a krásna. Som obklopený ľudmi ktorých mám rád a oni majú hádam radi mňa. Čo viac som mohol od života dostať? Bolo by odo mňa nerozumné, odvracať sa od tohto inam.
fero

Příspěvekod Standa » 30.04.2020, 11:07:34

Je sice hezké, když Martin navrhne odklonění od fosilních myšlenek pomocí fotky fosilie, ale myslím, že se diskuse především už dost odklonila od tématu volné energie.
Mohli by její hledači a zastánci co nejpřesněji definovat, co to je a jakými konkrétními znaky se liší od energie, která volná není?
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 30.04.2020, 16:48:33

Odklon možno vyložit jako konstruktivní přestávku, když druhá strana jaksi uhýbá od smyslu téma a chodí s uhlákem pro brikety či kýblem pro ropu.

Obrázek byl standardně přiložen z důvodu porovnání přírodních tvarů biologie, tzn. všimnout si praktické jednoduchosti jakou příroda produkuje resp. je programována....v kontextu s zařízením které používá temná vláda, a tím je TR-3B https://en.wikipedia.org/wiki/Black_triangle_(UFO)
Mám ti také vysvětlit proč jsem dal odkaz na videa s TR-3B nebo jsi můj počin zcela pochopil ?

Co se týče volné energie, tak mám opět pocit že zcela nechápete její smysl resp. pravou podstatu.
Volná = všudypřítomná, ubikvitní či latinsky omnipresens, latinské synonymum jsem přiložil s podstatou prvotnosti...chápeš ?
To znamená že energie o které je možné vést diskuzi je všude a volně k dispozici.
Např. květiny voní, ale vůni nevidíš, magnet kapitola sama pro sebe, Tvá žena jde do práce, takže jí momentálně nevidíš, přesto víš že existuje...atd

U Té-Eka tj. TR-3B je zcela patrné, že nepotřebuje žádné palivo nýbrž sbírá / nasává / energii přímo.
K provozu potřebuješ zařízení odhmotnit což je také jednoduché, a pak už jen jak se říká lidově zástrčku do sítě.
Toť vše, ale zas tak jednoduché to není....
Upřímně řečeno, vím že ti z toho musí jít oči šejdrem, také vaše lidové pořekadlo, ale všimni si jakou barvu má neviditelná vláda.
Apropo stále mám pocit že celé ty roky také nechápeš patřičnou rétoriku kterou je nutno používat ve vztahu ke smluvním podmínkám k obecné spokojenosti svobodné vůle.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9NNe6psVoc
MartinHorus

PředchozíDalší

Zpět na Otevřený Vesmír