Program Apollo

Diskusní prostor od všech a pro všechny.

Re: Program Apollo

Příspěvekod MartinHorus » 08.07.2018, 10:52:28

Nevidím jeden jediný důvod, a dokonce ho ani necítím, že mise Apollo proběhli tak jak tvrdí jejich tvůrci.
Jednou se Svět pravdu dozví, stejně tak jako v mnohých podobných případech 11.září 2001, vraždy J.F.K a M.M, misí na Mars...atd....
Nebudeš tomu tradičně věřit, ale start Apolla 11 jsem viděl v přímém přenosu na německé TV-ARD a svět se od té doby jen zhoršuje.
" Vědomosti jsou Měnou ve Vesmíru "
MartinHorus

Příspěvekod Standa » 09.07.2018, 10:02:32

MartinHorus píše:Zkuste si tato i mnohé další pojmenování správně vyhodnotit a pokud dojdete k prozření, tak např. slova o vyhnání z tzv. Ráje dostanou zcela jinou hodnotu než jakou Vám naskýtá Váš tradičně špatný úhel pohledu.

To je přece jasné: Jediný správný pohled je podle Martina Horuse ten , který nabízí Martin Horus. Přesnně podle vzoru "Všichni jsou blázni, jan já jsem letadlo."
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 15.07.2018, 10:00:41

Blázinec čeká ty, kteří neunesou pravdu. Myslím že tento vzor je mnohem přesnější, než Tvé letadlo.
Apropo Stando, již jsem se tě několikrát ptal co budeš dělat až se ti jednou zbortí Tvé tradiční hodnoty o bludně akademicko-teoretickém pojetí světa.
Nebylo by spíš lepší zabránit tomu do čeho se lidstvo hroutí, nebo má k Tvému vyznání skeptika přičíst ještě sobectví.
MartinHorus

Příspěvekod Standa » 15.07.2018, 15:13:52

MartinHorus píše:Blázinec čeká ty, kteří neunesou pravdu. Myslím že tento vzor je mnohem přesnější, než Tvé letadlo.

:-D
MartinHorus píše:Apropo Stando, již jsem se tě několikrát ptal co budeš dělat až se ti jednou zbortí Tvé tradiční hodnoty o bludně akademicko-teoretickém pojetí světa.

Vzhledem k tomu, že mé pojetí světa se kromě akademických teorií zakládá především na mnoha praktických pokusech, těžko je budiu nahrazovat něčím, co je založeno na pouhé víře.

MartinHorus píše:Nebylo by spíš lepší zabránit tomu do čeho se lidstvo hroutí, nebo má k Tvému vyznání skeptika přičíst ještě sobectví.

Vzhledem k tomu, že nevím, do čeho se ve Vašem pojetí světa má lidstvo hroutit, dostě těžko mohu posoudit, jestli a jak tomu zabraňovat.
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 16.07.2018, 16:22:57

Opravdu ti nedochází do jaké záhuby tato technokratická společnost dospěje ?
Od dob Platona to jde směrem dolů Stando. Zkus se opravdu nezaujatě zamyslet.
Umělé klouby....
Umělé srdce....
Klonování....
Umělá inteligence....
Mám pokračovat ?
MartinHorus

Příspěvekod Standa » 17.07.2018, 10:19:27

MartinHorus píše:Opravdu ti nedochází do jaké záhuby tato technokratická společnost dospěje ?
Od dob Platona to jde směrem dolů Stando. Zkus se opravdu nezaujatě zamyslet.
Umělé klouby....
Umělé srdce....
Klonování....
Umělá inteligence....
Mám pokračovat ?

Klidně pokračujte.
Ale nejspíš byste měl začít tím, podle jakého objektivně měřitelného kritéria určujete, smět nahoru a dolů a pro jaké "to" je dané určení platné.
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 17.07.2018, 15:28:30

Opravdu kromě toho " to " nedokážeš zanalyzovat nadcházející budoucnost. Nikoliv lineárnost ale cyklická podstata.
MartinHorus

Příspěvekod MartinHorus » 25.12.2018, 18:03:26

Je tomu půl století od " letu " Apolla 8 kolem Měsíce.
Jak jinak UFO opět asistuje lodi.
" Je tu s námi Santa Claus " česky svatý Mikuláš, kódové označení pro mimozemské objekty, hlásí James Lovell z Apolla 8.
Houston odpovídá " Vaše hlášení je důkazem toho, že Santa Claus existuje. "

Zajímavé foto přímo od NASA ze zmíněné mise
https://www.lpi.usra.edu/resources/apol ... 08-18-2908
Dle NASA / souhra stínů, vesmírné smetí či osmina pizzy /

Něco z komerce
https://zoommagazin.iprima.cz/zahady-ko ... viny-tvrdi
Přílohy
2908.jpg
(8.05 KiB) Zatím nestaženo
MartinHorus

Příspěvekod Standa » 25.12.2018, 23:59:23

MartinHorus píše:" Je tu s námi Santa Claus " česky svatý Mikuláš, kódové označení pro mimozemské objekty, hlásí James Lovell z Apolla 8.
Houston odpovídá " Vaše hlášení je důkazem toho, že Santa Claus existuje. "

Vzhledem k tomu, že podle amerického pojetí má o Vánocích Santa Claus oblétat Měsíc na saních s dárky, může to stejně dobře být i kod pro Vánoce a jejich zdárný průběh. Děti se po takovém sdělení z místa, kudy Santa má projet, nemusí bát, že dárky nedorazí. Který den to hlášení do Houstonu došlo? Nebylo to třeba na Vánoce?

MartinHorus píše:Zajímavé foto přímo od NASA ze zmíněné mise https://www.lpi.usra.edu/resources/apol ... 08-18-2908 Dle NASA / souhra stínů, vesmírné smetí či osmina pizzy /

Jako obvykle platí: Pokud jste si tu pizzu vymyslel a jedná se o Vaši lež, nebudete schopen doložit, že by něco takového NASA tvrdila. Pokud to někde NASA vyhlásila, uveďte prosím na takový výrok odkaz a já se omluvím za nepatřičné nařčení.

Osobně bych ten objekt tipoval spíš na odlomený cíp filmu. Ten snímek byl poslední na pásu a negativ je shora natržený. Bylo by to vidět, kdybyste nezvolil kopii, kde je natržený kus zamaskován černým pruhem.
Lepší scan třeba zde:
https://history.nasa.gov/afj/ap08fj/pho ... 2908hr.jpg
Standa

Příspěvekod MartinHorus » 26.12.2018, 12:51:47

Stando, kódové označení Santa Claus resp. pro UFO použil Walter Schirra z Gemini 6A již tolikrát řešilo, používalo se velice dlouho, poté ho NASA změnila tradičně na smetí.

Co se týče pizzy, tak to bylo také probíráno viz. obrázek.

Omlouvat se nemusíš, víš, jsem desítky let profesí Vesmírný sociální pracovník a mým údělem je pomáhat lidem. Neuráží mne tvá letitá opozice, jako studijní médium pro budoucí generace.
Přílohy
a1b8a4548b6a4b5086d0ef6804ac2797.jpg
MartinHorus

PředchozíDalší

Zpět na Otevřený Vesmír