Testování a vývoj
 
Notifications
Clear all

Testování a vývoj  

  RSS

aton
 aton
(@aton)
Member Admin
Přidal se: před 2 roky
Příspěvky: 9
20/07/2020 1:52 pm  

Zabýváte se tématem volné energie? Experimentujete s jejím vývojem? Máte nějaké dílčí úspěchy a chcete sdílet své objevy? Využijte tento prostor pro komunikaci se stejně zapálenými lidmi. Vaši obranou proti cenzuře je transparentnost.


Citace
aton
 aton
(@aton)
Member Admin
Přidal se: před 2 roky
Příspěvky: 9
12/10/2020 9:02 am  

Velmi aktuální - jsem zvědav kam se posune vývoj kolem Maxwella ze Zimbabwe. Více o něm v novém filmovém dokumentu THRIVE II. Jeho generátor volné energie utáhne barák.


OdpověďCitace
Taot
 Taot
(@taot)
New Member
Přidal se: před 1 rokem
Příspěvky: 1
18/02/2021 9:41 pm  

Ano zajímám se o volnou energii a připadá mi, že je to stejné jako s UFO. Na internetu je tolik fake generátorů a lidí, kteří to odhalují, že člověk nabyde dojmu, že nic takového neexistuje, protože to není možné. Ale intuice mi říká něco jiného. Intuice mi říká, že generátory volné energie nejen jsou možné, ale existují za tichého přihlížení establishmentu. Nesmíte ale udělat tyto chyby: 1. Nesmíte si nic takového nechat patentovat, alespoň tedy ne v USA, jinak na sebe přitáhnete nechtěnou pozornost a skončíte s "otravou jídlem" jako Stanley Mayer. 2. Nesmíte ani nepatentovanému generátoru dělat žádnou reklamu. 3. Nesmíte se pokoušet takové zařízení homologovat a vyrábět ve velkém, ze stejných důvodů jako výše.  Má to svou logiku. Kdyby svět zaplnily takovéto generátory příliž rychle, velmi pravděpodobně by vznikl takový chaos, že by z něj neměl radost nikdo z nás. A tak je povoleno šíření jen od člověka k člověku. Postupně, pomalu....... Nejblíže komerčnímu prodeji generátorů volné energie je podle mých informací firma Infinity Sav z Jižní Koree, s jejichž inženýrem konstruktérem ukrainského původu Andrii Slobodianem jsem se v roce 2017 osobně setkal v Praze. Líčil mi a vysvětloval, proč právě v Korei, jak daleko je vývoj a příprava výroby, jaký je jeho koncept prodeje a financování atd. Něco z toho co říkal se splnilo, něco ne a já jsem ve velkém očekávání, co z toho nakonec bude a kdy, pokud vůbec. Protože několik podobných projektů skončilo do ztracena, aktéři byli obviněni z podvodu a pod. Stránky na tento projekt jsou zde: removed link   a  zde je důkaz, že se opravdu něco chystá v tomto ohledu i u nás: removed link   ledaže by se jednalo o velmi podivuhodnou shodu názvů. Základní jmění víceméně odpovídá tomu, co Andrej před 3 lety říkal, takže uvidíme, jak to dopadne. Druhý projekt který mě zaujal a vypadá, že je na obdobném principu je tento: removed link . Zde si můžete koupit v podstatě hotový generátor jako stavebnici, jen si ho musíte sami složit. Dle slov výrobce je to proto, že stavebnice nemusí být homologována a vyhnou se tak nežádoucí pozornosti govermentu. Za 5 kW generátor jako stavebnici chtějí pánové tuším 4500 USD, což by se jistě velmi rychle vrátilo, ovšem když se podívám na to, co je obsahem stavebnice, nechce se mi za to tolik peněz dávat, když výsledek je nejistý. Pro takové lidi je tady varianta, že si koupíte za 200 USD návod a za pár dolarů ještě nějaké nezbytné komponenty, zbytek si dokoupíte a vyrobíte sami. Tato varianta mě láká, ale nejsem natolik technicky zdatný, že bych to zvládl sám vyrobit. Zajímavé by bylo spojit síly a třeba i peníze a zkusit, jestli by něco takového fungovalo. Takže pokud by se chtěl někdo přidat ozvěte se zde do fóra a můžem to zkusit. 


OdpověďCitace
Share: